Zadzwoń i umów się: +48 606 90 80 03

Wybielanie zębów - stomatologia estetyczna w Dentical

Wybielanie zębów - stomatologia estetyczna w Dentical

Dostępna w ofercie gabinetu stomatologicznego Dentical usługa wybielania zębów żywych i martwych to skuteczna i stosunkowo prosta metoda pozwalająca na ich rozjaśnienie i usunięcie przebarwień.

Przed zabiegiem niezbędna jest szczegółowe sprawdzenie stanu wypełnień i ustalenie żywotności zębów. Zaleca się również dokładne oczyszczenie zębów, czyli ściągnięcie kamienia, piaskowanie (usunięcie osadów) i polerowanie.

Metody wybielania zębów

w gabinecie – nakładamy na zęby pacjenta specjalny żel, po czym naświetlamy je za pomocą specjalistycznej lampy Beyond. Emitowane przez nią światło utlenia strukturę zęba, a w efekcie go rozjaśnia. Jest to metoda natychmiastowa, wymagająca jednej lub kilku wizyt u stomatologa (w zależności od nasilenia przebarwień).
w domu - pacjent wyposażony u nas w odpowiednie nakładki i preparat do wybielania zębów, a także skrupulatnie poinstruowany, wykonuje wybielanie samodzielnie, w domu. Zapewniamy, że nowoczesne preparaty do wybielania są dokładnie przebadane oraz całkowicie bezpieczne.

Wybielanie zębów martwych

Wybielanie zębów martwych, czyli tzw. wybielanie wewnętrzne, stosuje się do rozjaśniania zębów po leczeniu kanałowym. Polega ono na wprowadzeniu odpowiedniego preparatu do wnętrza zęba. Może zostać wykonane tylko w gabinecie stomatologicznym.

 

 

Rezerwacja wizyty

Przeczytaj jako przygotować się do wizyty - kliknij tutaj

Zarezerwuj dogodny termin wizyty w naszym gabinecie poprzez formularz rezerwacyjny online.
Możesz również umówić się telefonicznie: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Formularz rezerwacyjny