Zadzwoń i umów się: +48 606 90 80 03

Korony cyfrowe – usługi stomatologiczne Dentical w Kaliszu

Korony cyfrowe – usługi stomatologiczne Dentical w Kaliszu

Gabinet stomatologiczny Dentical w Kaliszu może pochwalić się m.in. tym, że jako jedyny w okręgu kaliskim współpracuje z renomowanym producentem sprzętu dentystycznego Sirona. W naszym gabinecie protetyka cyfrowa zagościła na dobre. Co to znaczy dla naszych pacjentów?

Nowy uśmiech w ciągu jednej wizyty!

Pierwsza i najważniejsza zaleta to brak konieczności wykonywania wycisków kontaktowych z wykorzystaniem masy silikonowej, które powodują kompresję tkanek, a więc ucisk w jamie ustnej pacjenta Obraz jamy ustnej potrzebny do wykonania cyfrowej protezy zębowej uzyskujemy za pomocą skanera wewnątrzustnego Sirona Ceric 3D, co jest dla pacjenta o wiele szybsze i wygodniejsze.

Proteza nie do zdarcia!

Druga, jakże ważna zaleta koron cyfrowych, to ich wytrzymałość. Prace wykonane za pomocą systemu CAD-CAM charakteryzują się zdecydowanie większą odpornością mechaniczną na odłamania fragmentów ceramiki. Wynika to ze sposobu ich wykonania. Cechą protez stworzonych na podstawie wirtualnego wzorca jest wykonanie z jednorodnego materiału w postaci bloczku porcelanowego. W przypadku protetyki standardowej proteza musi składać się z podbudowy oraz napalanej na niej warstwowo ceramiki.

Ząb taki jak naturalny!

Trzecia zaleta to estetyczny wygląd koron cyfrowych. Z pomocą tej metody możemy idealnie dobrać kolor oraz kształt planowanego wypełnienia, co ma kluczowy wpływ na efekt końcowy. Materiał ceramiczny, z którego wykonujemy prace cechuje znakomita biokompatybilność oraz mała podatność na odkładanie się płytki nazębnej.

Rezerwacja wizyty

Przeczytaj jako przygotować się do wizyty - kliknij tutaj

Zarezerwuj dogodny termin wizyty w naszym gabinecie poprzez formularz rezerwacyjny online.
Możesz również umówić się telefonicznie: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Formularz rezerwacyjny