Zadzwoń i umów się: +48 606 90 80 03

Gabinet stomatologiczny w Kaliszu - o Dentical

Gabinet stomatologiczny w Kaliszu - o Dentical

Gabinet stomatologiczny w Kaliszu

Gabinet stomatologiczny Dentical w Kaliszu to zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii – m.in. stomatologii dziecięcej, protetyki, endodocji oraz stomatologii estetycznej. Nasi dentyści nieustannie poszerzają swoje kompetencje poprzez udział w seminariach oraz szkoleniach, gdzie zapoznają się z metodami pracy stosowanymi w najlepszych gabinetach w kraju i zagranicą. Swoje kompetencje mogą poświadczyć licznymi certyfikatami.

Szeroki zakres usług dentystycznych możemy zapewnić nie tylko dzięki naszym stomatologom, ale także dzięki nowoczesnemu sprzętowi – jako jedyni w okręgu kaliskim jesteśmy wyposażeni w skaner wewnątrzustny Cerec 3D producenta Sirona, przeznaczony do projektowania uzupełnień protetycznych pełnoceramicznych.

Gabinet dentystyczny z uśmiechem

Dobry dentysta powinien znać się nie tylko na swoim fachu, ale także na ludziach. Grunt to wykazać się odpowiednim podejściem do przerażonego wizytą pacjenta, bez względu na jego wiek. W Dentical skutecznie leczymy zarówno zęby pacjenta, jak i jego lęk przed stomatologiem – każdego dnia sprawiamy, że na jego ustach pojawia się uśmiech, jeszcze zanim przystąpimy do zabiegu.

Cofnij czas w Dentical!

Jednym z naszych zadań jest odwrócenie skutków stresującego trybu życia i niezdrowych nawyków – robimy to m.in. poprzez zabiegi wybielania zębów oraz wypełnianie zmarszczek na twarzy z wykorzystaniem botoksu lub kwasu hialuronowego. Dzięki nam możesz zaledwie w kilka minut cofnąć czas o dobre 10 lat, a po opuszczeniu progu gabinetu wrócić do swoich codziennych obowiązków.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych!

Rezerwacja wizyty

Przeczytaj jako przygotować się do wizyty - kliknij tutaj

Zarezerwuj dogodny termin wizyty w naszym gabinecie poprzez formularz rezerwacyjny online.
Możesz również umówić się telefonicznie: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Formularz rezerwacyjny