Zadzwoń i umów się: +48 606 90 80 03

Jakość usług dentystycznych Dentical w Kaliszu

Jakość usług dentystycznych Dentical w Kaliszu

Jako stomatolodzy gabinetu Dentical w Kaliszu codziennie dokładamy starań, aby zapewnić naszym pacjentom najwyższą jakość usług dentystycznych. Składają się na nią trzy czynniki – nasza technologia, doświadczenie oraz wysoki standard w jakim jest urządzony nasz gabinet.

Innowacyjne technologie

Współczesna sztuka dentystyczna dysponuje wieloma metodami leczenia uzębienia, wspieranymi przez wykonane w coraz to bardziej innowacyjnych technologiach narzędzia. Jednym z nich jest skaner wewnątrzustny Sirona Cerec 3D, stosowany w celu pobierania cyfrowych wycisków, na podstawie których projektujemy uzupełnienia protetyczne pełnoceramiczne. Korzystanie z tego urządzenia jest wygodniejszą alternatywą dla tradycyjnej metody wykonywania wycisków, która jest mało komfortowa dla pacjenta.

Oprócz skanera wewnątrzustnego nasz gabinet wyposażony jest m.in. w lampę Beyond służącą wybielaniu zębów za pomocą światła akceleratora, aparat pantomograficzny do wykonywania zdjęć RTG zębów i wiele innych nowoczesnych maszyn, dzięki którym leczenie przebiega nie tylko szybciej, ale i wygodniej.

Wykwalifikowani stomatolodzy

Zespół gabinetu Dentical tworzą specjaliści z takich dziedzin stomatologii jak stomatologia dziecięca, endodoncja, protetyka i implantologia. Do naszych atutów należy nie tylko ogromna wiedza zdobyta w czasie studiów oraz licznych seminariów i szkoleń, ale także odpowiednie podejście do pacjentów, zwłaszcza tych odczuwających lęk na sam widok fotela dentysty. Zapewniamy, że z nami nie ma czego się bać – wystarczy wspólnie ustalić indywidualny plan leczenia, a po wszystkim cieszyć się pozbawionym nierówności, próchnicy i przebarwień uśmiechem.

Gabinet w wysokim standardzie

Gabinet wyposażony w nawet najnowocześniejsze urządzenia obsługiwane przez najlepszych dentystów odstrasza, gdy jest wygląda na zaniedbany i nieprzyjazny pacjentowi. Wnętrze gabinetu Dentical to sterylna czystość połączona z wysokim standardem, co dotyczy nie tylko pokojów zabiegowych, ale także poczekalni obsługiwanej przez przeszkolony personel.

Zarezerwuj pierwszą wizytę i sprawdź jakość naszych usług stomatologicznych!

Rezerwacja wizyty

Przeczytaj jako przygotować się do wizyty - kliknij tutaj

Zarezerwuj dogodny termin wizyty w naszym gabinecie poprzez formularz rezerwacyjny online.
Możesz również umówić się telefonicznie: (62) 599 80 60, +48 606 90 80 03

Formularz rezerwacyjny